Nr katalogowy: 21

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

Nr katalogowy: 21

Próba konia, ok. 1925

olej, płótno; 68 x 116,5 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz.
estymacja: 32 000 - 40 000 zł
Cena oferowana 29 000 zł