Nr katalogowy: 13

Nr katalogowy: 13

Martwa natura z melonem, ok. 1930

olej, płótno; 31 x 45 cm;
sygn. p. d.: WWeiss;
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł