Nr katalogowy: 12

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 12

Falaises, ok. 1927

olej, płótno, 27 x 41 cm;
sygn. p. d.: Tadé Makowski
estymacja: 60 000 - 70 000 zł