Nr katalogowy: 11

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

Nr katalogowy: 11

Na wybrzeżu

akwarela, ołówek, papier; 33 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Eptein (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł