Nr katalogowy: 7

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 7

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. g.: W. D. Terlikowsky.
Cena oferowana 8 000 zł