Alicja HALICKA (1894-1975)
Nr katalogowy: 6
Wnętrze domu artystki z portretem córki
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Halicka;
estymacja: 90 000 - 100 000 zł
sygn. l. d.: Halicka;