Nr katalogowy: 6

Alicja HALICKA (1894-1975)

Nr katalogowy: 6

Wnętrze domu artystki z portretem córki

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Halicka;
estymacja: 90 000 - 100 000 zł