Nr katalogowy: 5

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

Nr katalogowy: 5

Wnętrze

olej, tektura fakturowana; 30 x 41 cm;
sygn. p. d.: Landau;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł