Nr katalogowy: 5

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

Nr katalogowy: 5
Wnętrze
olej, tektura fakturowana; 30 x 41 cm;
sygn. p. d.: Landau;
na odwrocie na tekturze napis: Zygmunt Landau.
Cena oferowana 3 700 zł