Nr katalogowy: 1323

KRYSTYNA HUMIENNA

Nr katalogowy: 1323

Brama z drzew nad jeziorem Wigry, 2001

akwaforta, papier, sygn. i dat. u dołu: Nr 3 akwaforta, "Brama z drzew nad jeziorem Wigry", KHumienna 2001; 34 x 25,5 cm (w świetle oprawy)
estymacja: 1 500 - 2 000 zł