Nr katalogowy: 1324

KRYSTYNA HUMIENNA

Nr katalogowy: 1324

Brzoza, 1999

akwaforta, papier; sygn. i dat. u dołu: No 10 akwaforta, "Brzoza" , K.Humienna 1999 r., wym: 37 x 25,5 cm
estymacja: 1 500 - 2 000 zł