Stanisław POZNAŃSKI (1909-1996)
Nr katalogowy: 1321
Plac Zamkowy Warszawy, 1990
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. g.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
sygn. p. g.: ST. POZNAŃSKI;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł