Nr katalogowy: 1320

Lucjan ZAMEL (1933-1994)

Nr katalogowy: 1320

Postać

olej, płótno; 78 x 55,5 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: ZAMELL; oraz data l. d.: 59;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł