Nr katalogowy: 335

Iwan KULIK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 335

Bez tytułu, 2003

olej, płótno, 141 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł