Nr katalogowy: 336

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 336

Window blind, 2001

olej, płótno, 100 x 140 cm,
na odwrocie opis autorski: “AKT” 140 x 100/ olej, płótno/ Tobis 2001
estymacja: 8 000 - 11 000 zł