Nr katalogowy: 334

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 334
Artysta w pracowni, 1943
pastel, akwarela, papier; 97,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. czerwiec 1943 (ołówkiem).