Nr katalogowy: 333

Juliusz JONIAK

Nr katalogowy: 333

Martiques, 2016

olej, płótno, 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak'16.
estymacja: 13 000 - 17 000 zł