Nr katalogowy: 332

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 332
Kwiaty, 1995
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;
opis autorski na odwrocie: JAN SZANCENBACH / KWIATY / 1995.