Nr katalogowy: 316

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

Nr katalogowy: 316

Panorama Sandomierza, 1955

olej, płótno dublowane (wosk); 71 x 62,5 cm;
opisany na odwrocie, na blejtramie: KROSNO / ZIELIŃ / „SANDOMIERZ", na odwrocie
estymacja: 7 000 - 9 000 zł