Nr katalogowy: 303

Jan TARASIN (1926-2009)

Nr katalogowy: 303
Sytuacja I, 1999
akwarela, papier; 37 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 99 (ołówkiem).