Nr katalogowy: 302

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

Nr katalogowy: 302

Transcendenti, 2010

olej, płótno; 100 x 110 cm;
sygn. na odwrocie p. d.: T. Wiktor;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł