Nr katalogowy: 132

KAROL LARISCH (1902-1935)

Nr katalogowy: 132

W ogrodzie

olej, tektura; 70 x 39,5 cm;
p. d.: fragment sygnatury (?) - praca wycięta z większej kompozycji
estymacja: 3 400 - 4 600 zł