Nr katalogowy: 131

W. HŐFNER, XX W.

Nr katalogowy: 131

Motyw portowy

olej, sklejka; 26 x 32,5 cm;
sygn. p. d. inicjałem: VH;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł