Nr katalogowy: 130

Stanisław SZWARC (1890-1953)

Nr katalogowy: 130

Fala i sosna, 1931

autolitografia, papier; 34 x 45 cm;
sygn. ołówkiem pod kamieniem p. d.: St. Szwarc;