Nr katalogowy: 161

Wacław DOBROWOWSKI (1890-1969)

Nr katalogowy: 161

Portret mężczyzny w garniturze, 1937

olej, płótno; 76 x 53 cm;
sygn. l. g.: W. Dobrowolski / 1937.