Nr katalogowy: 816

Nr katalogowy: 816

Album z fotografiami wnętrza willi Jerzego Kossaka zwanej "Jerzówką" (61 szt.)

fotografie z lat 1940 - 1945, oprawa z lat 50. XX w.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł