Claude Doutre Roussel (czynny 1895-1911?)
Nr katalogowy: 1720
Dzbanek do kawy z cukiernicą dwuuszną
srebro częściowo złocone cechowane;
waga 1202 g. Paryż, k. XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł
waga 1202 g. Paryż, k. XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł