Nr katalogowy: 1721

Firma W. Glixelli

Nr katalogowy: 1721

Pudełko z herbem Godziemba

srebro próby 3 częściowo złocone cechowane; waga 112 g.
Kraków, 1922-32.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł