Nr katalogowy: 707

Nr katalogowy: 707

Łyżka z herbem rodziny Hochberg

srebro (punca złotnika nieczytelna, punca kontrybucyjna FW z okresu napoleońskiego); dł. 20 cm;
waga 68 g; Śląsk (Wrocław / Nysa?), 2 poł. XVII w.
estymacja: 14 000 - 19 000 zł