Nr katalogowy: 1021

M. WYSZKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1021

Zamieć

olej, tektura; 31,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wyszkowski.
Cena sprzedaży 1 400 zł