Nr katalogowy: 1020

Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)

Nr katalogowy: 1020

Młody góral

olej, płótno; 32 x 24 cm;
sygn. p. d.: Pinx Kazim. Bieńkowski.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł