Nr katalogowy: 1013

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1013

Kwiaty w dzbanku

olej, tektura fakturowana; 48 x 36 cm;
sygn. l. d.: M.... (słabo czytelnie).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł