Nr katalogowy: 55

Malarz nieokreślony, holenderski, XVII w.

Nr katalogowy: 55

Pejzaż z chatą, drogą wiejską i kanałem [Pejzaż z zagrodą nad rzeką], poł. lub 2 poł. XVII w.

olej, deska parkietowana;
38,5 x 66,5 cm;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł