Nr katalogowy: 46

Celestyn CZYNCIEL (1858-?)

Nr katalogowy: 46
Vanitas, 1888
olej, płótno dublowane; 144 x 113 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: Celest. Czynciel / Kraków 1888