Nr katalogowy: 47

Wacław Franciszek PAWLISZAK (1866-1905)

Nr katalogowy: 47

Portret kobiety

olej, płótno dublowane; 68 x 53 cm;
sygn. p. g.: W F Pawliszak / … (napis nieczytelny / Pani Janinie Pieńkowskiej ?).
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł