Nr katalogowy: 32

Zygmunt WIERCIAK (1881-1950)

Nr katalogowy: 32
Dysputa uczonych, 1911
olej, tektura; 75 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d. : Z. Wierciak / 1911.
Cena oferowana 6 500 zł