Nr katalogowy: 31

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 31

Żółte róże, filiżanka i figurka

olej, tektura; 34,5 x 99,5 cm;
sygn. l. d.: aKarpiński.
estymacja: 16 000 - 22 000 zł