Nr katalogowy: 30

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 30

Anemony w wazonie, 1922

olej, płótno dublowane; 50 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: 1922 / W. Terlikowski / PARIS (ryte końcówką pędzla).
Cena oferowana 9 600 zł