Nr katalogowy: 25

Adolf BAUMGARTNER (1850-1924) [Constantin STOILOFF]

Nr katalogowy: 25

Targ koński

olej, płótno; 49,5 x 81 cm;
sygn. l. d.: A. Baumgartner.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł