Nr katalogowy: 18

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

Nr katalogowy: 18

Portret Zosi

akwarela, kredka, ołówek, papier; 30 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Wyspiański 189[2] - ostatnia cyfra przysłonięta ramą.
estymacja: 55 000 - 65 000 zł