Nr katalogowy: 17

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 17

Bronisława Malczewska - siostra artysty - w ogrodzie w Lusławicach

akwarela, karton; 48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JMalczewski (ołówkiem).

Cena oferowana 21 000 zł