Nr katalogowy: 16

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 16

Scena mitologiczna – Pląsy centaurów

olej, płótno; 62,5 x 109,5 cm;
sygn. l. d.: Zygmunt Ajdukiewicz;
estymacja: 72 000 - 96 000 zł