Nr katalogowy: 14

Ossip LUBITCH (1896-1990)

Nr katalogowy: 14

Nad Sekwaną, 1934

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: Lubich 1934
estymacja: 23 000 - 28 000 zł