Nr katalogowy: 13

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 13

Motyw z Paryża - Widok na północne skrzydło Luwru

olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Terlikowski.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł