Nr katalogowy: 4

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 4

Dziewczyna z różami

pastel, akwarela, tektura; 67 x 48 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz;
estymacja: 30 000 - 35 000 zł