Nr katalogowy: 408

Jerzy TOMALA (ur. 1951)

Nr katalogowy: 408

Dąb w ogrodzie, 2012

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: TOMALA 2012 / DĄB W OGRODZIE / XCVII
estymacja: 7 000 - 9 000 zł