Nr katalogowy: 1813

Nr katalogowy: 1813

Sygnet z herbem Godziemba

złoto pr. 3 (750), karneol; oczko 1,2 x 1,1 cm; średnica 1,9 cm
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł