Nr katalogowy: 814

Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY

Nr katalogowy: 814

Lichtarzyk w formie lampki oliwnej

brąz, odlew cyzelowany, złocony; wys. 9 cm, szer. 9 cm, głęb. 11,5 cm.
Warszawa, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł