Nr katalogowy: 808

Nr katalogowy: 808

Sygnet męski z herbem Radwan

złoto pr. 750, heliotrop; oczko 1,6 x 1,2 cm;
Niemcy, XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł