Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 49
Ustanowienie sakramentu Eucharystii, ok. 1800
olej, płótno naklejone na deskę; 36,5 x 53 cm.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
estymacja: 8 000 - 9 500 zł