Nr katalogowy: 4

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 4

Motyw z włoskiego miasteczka Oderzo, 1918

akwarela, ołówek, papier; 25 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Oderzo 918 / E.Erb (ołówkiem).
estymacja: 4 500 - 5 500 zł