Nr katalogowy: 1306

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 1306

Hiob - Jerzy Nowak w roli Hioba wg „Księgi Hioba”, 1982

olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Krzyształowski / 982;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł